• تهران، بزرگراه امام رضا(ع)، بعد از میدان پارچین، نبش صنعت 4، شرکت نوساز صنعت رسپینا
  • English
  • Русский
  • Français

شماره تماس

021-36343601

ایمیل

info@nosazsanat.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

 

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

استحصال طیور

شرکت نوساز صنعت با بیش از سه دهه در زمینه خطوط اتوماتیک استحصال انواع طیور با تولید و نصب و راه اندازى واحدهاى متعددى براى استحصال مرغ گوشتى – مرغ تخم گذار- مرغ هاى مادر و خروس- اردك – بوقلمون و بلدرچین و کبک ، تجربه ارزشمندى در این زمینه ها اندوخته است.
و هم اکنون قادر به تأمین نیاز این واحدها به ماشین آلات و تجهیزات مدرن مى باشد.

استحصال دام

شرکت نوساز صنعت در اوایل دهه هشتاد با خرید تکنولوژى ساخت ماشین آلات و تجهیزات استحصال دام کوچک و بزرگ از کشور فرانسه ساخت و نصب و راه اندازى این خطوط را براى استحصال گاو – گاومیش – شتر – گوسفند – بز و شتر مرغ در کشور آغاز نمود است.
و با نزدیک به دو دهه تجربه در تولید و نصب و راه اندازى این واحدها در خدمت صنعت استحصال دام در کشورمان فعال و در آسیا پیشتاز مى باشد.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

بازیافت ضایعات

شرکت نوساز صنعت در راستاى تکمیل رسالت خود که ساخت کشتارگاههاى صنعتى دام و طیور مى باشد در اواخر دهه شصت طراحى و ساخت ماشین آلات و تجهیزات خط بازیافت ضایعات پروتئینى حاصل از کشتار دام ، طیور و یا ماهى را آغاز نمود و در همان سال اول موفق به تولید و راه اندازى و بهره بردارى از این خطوط گردید.
نزدیک به سه دهه شرکت نوساز صنعت بالغ بر 70 واحد کارخانجات تبدیل ضایعات به پودر پروتئین راه اندازى نموده و کیفیت پودر حاصل از این سیستم ها بیانگر کیفیت ماشین آلات ساخت شرکت نوساز صنعت مى باشد.
شرکت نوساز صنعت یکى از معدود شرکت هاى تولید کننده این ماشین آلات در دنیا مى باشد.

سیستم برودت

شرکت نوساز صنعت در راستاى تکمیل مجتمع هاى کشتارگاهى دام و طیور ضرورت ورود به بخش برودت به منظور تکمیل این مجتمع ها رااحساس و در سال 1393 اقدام به تاسیس واحد طراحى و ساخت تجهیزات بخش برودت براى مجتمع هاى کشتارگاهى نمودهاست.
شرکت نوساز صنعت افتخار دارد در کنار خطوط تولید کشتارگاهى براى راحتى و سهولت در احداث مجتمع هاى کشتارگاهى تجهیزات کامل این بخش از مجتمع ها را به مشتریان محترم عرضه نماید.

تصفیه پساب

شرکت نوساز صنعت با هدف بهبود و رفع مشکلات تصفیه پساب واحدهاى کشتارگاهى اقدام به طراحى با بهره گیرى از تکنولوژى روز دنیا در زمینه تصفیه پساب واحدهاى کشتارگاهى نمود.
و در اواسط دهه هفتاد موفق به طراحى و ساخت و راه اندازى این واحدها در داخل مجتمع هاى کشتارگاهى و همچنین در سایر صنایع از قبیل نوشابه سازى و صنایع آبکارى گردید.
طراحى و ساخت دستگاه شناورساز چربى با استفاده از اکسیژن محلول در آب (DAF) براى اولین بار در ایران از ابتدا تا انتها در شرکت نوساز صنعت انجام گرفت که جزو افتخارات این شرکت مى باشد.